Úvod » Nábytek a bytové doplňky » Podtácky "Národní"


        

Podtácky "Národní"

Dárková sada 6 ks podtácků

skladem

 

Číslo produktu: 10093
název: Podtácky
naše cena bez DPH: 66,12 Kč
naše cena s DPH (21 %):
80,00 Kč

Dárková sada 6 ks podtácků - originální a milý dárek pro všechny co mají rádi krásné věci s atmosférou našich předků, s atmosférou "starých dobrých časů".

Podtácky zdobí historické kresby - ilustrace k nejznámějším lidovým písničkám či příslovím. Právě tyto kresby dávají podtáckům jedinečnou atmosféru, jakou nedokáže vykouzlit ani sebelepší fotografie. Po obvodu jsou ozdobeny hanáckými lidovými motivy.

Jestli máte malé děti, tato dárková sada Vám udělá trojí radost - jako hezký podtácek pod sklenice nebo hrníčky, jednotlivé motivy můžete využít ke zpěvu (Aničko Šafářova ...) nebo k dokončení básničky "¨Byla jedna babka, ..." či přísloví a také si můžete zahrát jednoduché pexeso - viz foto.

Podtácky jsou vyrobeny z bílé ruční lepenky síly 2,2 mm, potažené křídovým papírem a na povrchu ošetřeny laminem, které zabraňuje poškození obrázku a prodlužuje živostnost podtácků. Sada se dodává zabalená v průhledné fólii, rozměr jednoho podtácku je 90x90mm.

Pro firmy můžeme dodat s vlastním návrhem potisku zadní strany, např. s logem firmy, kontaktními údaji apod. Na minimální počet kusů a cenu se informujte.

Cena je uvedena při objednání jednotlivých kusů, při větším odběru výrazně klesá. Informujte se na aktuální cenu na konkrétní množství.