DÁRKY a OBRAZY  Výjimečně krásné   


TISK NA ZAKÁZKU
Tisk obrazů na zakázku Vám dává spoustu nových možností

Všechny obrazy tiskneme na zakázku, což Vám přináší mnoho možností individualizace vůči obrazům tištěných ve velkých sériích "na sklad". Můžete si přát obraz v jakémkoliv rozměru, který Vám přesně vyhovuje do Vašich prostor. Můžete si ho také přát i v jiném rámu, můžete ho získat i jako samotný tisk a zarámování si vyřešit sami.

Dále si můžete zvolit i typ materiálu, na který bude obraz vytištěn. Kromě standardního křídového papíru to může být speciální papír, plátno nebo několik typů plastových či sendvičových desek.

A tisk na zakázku Vám umožňuje i něco zcela výjimečného, co Vám momentálně nenabídne žádný jiný dodavatel již hotových obrazů. Obraz je možné barevně dotónovat tak, aby co nejvíce ladil s barevným pojetím místa, kde bude umístěn.

Příklady, kdy tuto službu oceníte:

Vyberete si obraz, který se Vám bude líbit, dá se říci, že se do něho zamilujete a nechcete žádný jiný. Ale - v místě u Vás doma, kde chcete obraz umístit, převládají studené tóny a v obraze, který jste si vybrali, jednoznačně převládají teplé tóny (např. žluté, žlutozelené a žlutočervéné). Obraz v takovém případě bude působit rušivě a to jistě nechcete. Díky tisku na zakázku je možné obraz barevně zatónovat tak, aby ladil s prostředím, kde bude umístěný. Stejný případ může nastat i ve firemních prostorách - v kanceláři nebo zasedací místnosti, ve vstupních prostorách.

Když budete chtít obraz v jiném provedení, než najdete v tomto obchodě, kontaktujte nás. Po odsouhlasení Vámi požadované podoby obrazu Vám zašleme cenovou kalkulaci na individuální úpravy, když nám ji potvrdíte, zdáme ihned do výroby.

Kvalitní tisk

Tisk obrazů realizujeme na moderních tiskových strojích, jež získaly několik prestižních mezinárodních ocenění jako "Produkt roku", "Vision Award" nebo "Nejlepší velkoformátová solventní tiskárna".

Tisk s fotorealistickou kvalitou je dán vysokým rozlišením tiskových hlav (jemností tisku) a to až do hodnoty 1440 dpi.

Standardně tiskneme na křídový papír 200g/m2, dle přání můžeme tisknout na nejrůznější materiály jako je plátno, hliníkové sendviče, kapa desky, plastové desky a mnoho dalších.

Tisk je odolný proti UV záření. Ani nejmodernější technologie však nedokáží ochránit tisk před UV zářením absolutně, proto doporučujeme neumisťovat obrazy na místa, kde jsou denně po dlouhou dobu vystaveny přímému slunečnímu záření.