DÁRKY a OBRAZY  Výjimečně krásné   


O NÁS
Originální dárek si lidé pamatují dlouhé roky

Přes 15 let pracujeme v různých oblastech, ovšem s jediným cílem – dělat lidem radost.

Jedna z možností, jak potěšit někoho blízkého nebo třeba obchodní partnery nebo zaměstnance, je dát jim dárek.

Každý z nás si vzpomene na okamžiky, kdy máme vybrat ten nejlepší nebo nejvhodnější dárek. Na jednu stranu hledáme (nebo si sami přejeme) dárek originální, zajímavý, jaký nikdo jiný nemá, na druhou stranu čím dále tím častěji kupujeme dárky v hypermarketech nebo je vybíráme z katalogů reklamních předmětů vyrobených v Číně.

My jsme vždy hledali takové dárky, které mají nějakou souvislost se zálibami či prací obdarovaných a téměř vždy jsme hledali dárky, které vznikají v naší zemi, tj. naše české, moravské dárky.

Originální dárek si lidé pamatují dlouhé roky a přitom to nemusí souviset s cenou.

Díky tomu se na nás obrací stále více lidí a firem s tím, abychom jim pomohli vybrat dárek pro určitou příležitost. To nás přivedlo k myšlence otevřít galerii dárků, kterou budeme v následujících měsících a letech stále rozšiřovat. Všechny dárky, které zde najdete, jsou vyrobeny u nás v České republice.

Jako první zde najdete výjimečné obrazy, které zachycují nejrůznější oblasti života okolo nás pohledem našich předků z konce 19. století. Často vychází se starých kvalitních litografií a v obrazech ožívají za pomoci nejmodernějších technologií zpracování obrazu a tisku.

V následujících měsících budeme doplňovat jak další nové motivy obrazů, tak další druhy originálních dárků, které najdete i na www.popluznidvur.cz